V-TAB Falkenberg

En smidig reklambyrå med eget tryckeri.

Kontakta  Hitta till

”Jag samarbetar med V-TAB Falkenberg sedan många år. Där får jag hjälp med såväl fotografering och kreativa layoutidéer som tryck och är en mycket nöjd helkund.”

Magnus Wernersson
Producent, Falkenbergsrevyn

En ovanligt smidig reklambyrå med eget modern tryckeri i Falkenberg

Vi erbjuder en helhetslösning från idé till färdig trycksak. Vi kan trycka alltifrån väldigt små upplagor till väldigt stora.

Kontakta oss

Jonas Johansson
Jonas Johansson
Platschef/säljare
+46 10-480 62 51
+46 70-588 76 51
jonas.johansson@v-tab.se
Mikael Bertilsson
Produktionsledare/innesäljare
+46 10-480 68 52
mikael.bertilsson@v-tab.se
Madeleine Olsson
Madeleine Olsson
Formgivare/Projektledare
+46 10-480 68 56
madeleine.olsson@v-tab.se
Anna Öhrbecker
Anna Öhrbecker
Formgivare/Projektledare
+46 10-480 68 63
anna.ohrbecker@v-tab.se
Tom Bengtsson
Tom Bengtsson
Fotograf
+46 10-480 68 62
tom.bengtsson@v-tab.se
Anders Johansson
Anders Johansson
Teamledare originalavdelningen ark
+46 10-480 68 58
anders.johansson@v-tab.se
Jonas Ahlgren
Jonas Ahlgren
Formgivare/Projektledare
+46 10-480 68 55
jonas.ahlgren@v-tab.se
Viktoria Nilsson
Viktoria Nilsson
Formgivare/Projektledare
+46 10-480 68 57
viktoria.nilsson@v-tab.se

Följ V-TAB Falkenberg

2 veckor sedan

V-TAB Falkenberg

Vår fotograf Tom Bengtsson har varit på besök hos Hårlyckan och fotograferat. Snyggt! :DFotostudio i salongen.
Foto 📷 Tom Bengtsson
... Läs vidareStäng

Vår fotograf Tom Bengtsson har varit på besök hos Hårlyckan och fotograferat. Snyggt! :D

 

Comment on Facebook

Man sized camera you got there. Lol.

Fräckt tom😍

2 veckor sedan

V-TAB Falkenberg

🙌V-TAB älskar att göra skillnad! 🙌
Bidra till vår insamling och få en målarbok anpassad till IKEAS barnstol Antilop!

För att lämna ett bidrag kan du följa länken
www.barncancerfonden.se/v-tab-falkenberg.
... Läs vidareStäng

🙌V-TAB älskar att göra skillnad! 🙌
Bidra till vår insamling och få en målarbok anpassad till IKEAS barnstol Antilop!

För att lämna ett bidrag kan du följa länken
https://www.barncancerfonden.se/v-tab-falkenberg.

 

Comment on Facebook

Bidra till vår insamling och få denna tjusiga målarbok!

Jajamen! 💶👍🏼 Det är ju kul att måla också!

☑️ från Västkusthälsan 💕

Leverans- Besöksdress

V-TAB Falkenberg AB
Oktanvägen 4
311 32 Falkenberg

Faktureringsadress

V-TAB Falkenberg AB
c/o Affärsservice
405 02 Göteborg

orgnr 556432-9042

Postadress

V-TAB Falkenberg AB
Oktanvägen 4
311 32 Falkenberg

V-TAB Falkenberg AB

Oktanvägen 4
311 32 Falkenberg
010-480 60 00