V-TAB Falkenberg

En smidig reklambyrå med eget tryckeri.

Kontakta  Hitta till

”Jag samarbetar med V-TAB Falkenberg sedan många år. Där får jag hjälp med såväl fotografering och kreativa layoutidéer som tryck och är en mycket nöjd helkund.”

Magnus Wernersson
Producent, Falkenbergsrevyn

En ovanligt smidig reklambyrå med eget modernt tryckeri i Falkenberg

Vi erbjuder en helhetslösning från idé till färdig trycksak. Vi kan trycka alltifrån väldigt små upplagor till väldigt stora.

Kontakta oss

Jonas Johansson
Jonas Johansson
Platschef Falkenberg
+46 10-480 62 51
+46 70-588 76 51
jonas.johansson@v-tab.se
Mikael Bertilsson
Produktionsledare/innesäljare
+46 10-480 68 52
mikael.bertilsson@v-tab.se
Tom Bengtsson
Fotograf
+46 10-480 68 62
tom.bengtsson@v-tab.se
Anders Johansson
Teamledare originalavdelningen ark
+46 10-480 68 58
anders.johansson@v-tab.se
Anna Öhrbecker
Föräldraledig
+46 10-480 68 63
anna.ohrbecker@v-tab.se
Jonas Ahlgren
Formgivare/Projektledare
+46 10-480 68 55
jonas.ahlgren@v-tab.se
Madeleine Olsson
Formgivare/Projektledare
+46 10-480 68 56
madeleine.olsson@v-tab.se

Nyfiken på våra andra anläggningar?

Göteborg, Landvetter, Norrahammar, Stockholm, Södertälje, Vimmerby, Västerås

Leverans- Besöksadress

V-TAB Falkenberg AB
Oktanvägen 4
311 32 Falkenberg

Postadress

V-TAB Falkenberg AB
Oktanvägen 4
311 32 Falkenberg

V-TAB Falkenberg AB

Oktanvägen 4
311 32 Falkenberg
010-480 60 00